Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - adsense eft beta
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 30-09-2005, 14:11:59
ploop
 
Standart

adsense eft beta

Neler yeni - Eylül 2005
Elektronik Fon Transferi beta aşamasından çıktı

Elektronik Fon Transferi artık sizin için hazır! Ödeme sistemimiz üzerinde sürekli çalışarak, ve beta testimize katılan binlerce AdSense yayıncılarımızın yardımı ile, EFT artık beta aşamasından çıkmıştır.

Daha önce EFT yolundan ödeme almış olan yayıncılarımız her şeyi aynı şekilde bırakabilirler- Ödemelerinin rahatca banka hesaplarına yatırılmasına devam edebilirler.

İlk olarak kaydolmak isterseniz, hesap bilgilerinizi AdSense hesabınıza girmeniz gerekecek. O zaman sağlamış olduğunuz banka hesabına bir test yatırımında bulunacağız. Yapılmış olan test yatırımın miktarını doğruladıktan sonra otomatik ödemeniz başlatılacaktır. Beta döneminde kaydolup ödeme almadıysanız, yeniden hesap bilgilerinizi girip doğrulama işlemini tamamlamak zorunda kalacaksınızdır.

EFT yolunda ödemenizi almanın ücretsiz olduğunu, ve AdSense ödemeleriniz hesabınıza yatırılmadan önce yerel para biriminize çevrileceğini hatırlatırız. EFT 16 çeşitli ülkede ödeme adresi bulunan yayıncılara uygulanıyor. Artık bankalarda beklemenizi sona erdirin, ve döviz çek ücretlerinden kurtulun. Tek yapacağınız bugün EFT işlemine kaydolamaktır!

https://www.google.com/support/adsen...y?answer=25885
çok az kaldı.. şu an benim hesapta eft girme yeri yok, sanırım onun üzerine çalışıyorlar şu anda..
______________________________________________________

yoksa siz de mi yeni nesil yalaklardansınız?

Konu ploop tarafından (30-09-2005 Saat 14:14:46 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links