Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - hesap kapatıldı
Tekil Mesaj gösterimi
  15  
Alt 30-09-2005, 14:00:58
QuicK
Guest

Ehueah
Valla surpriz olmadı. Bi yandan da vallahi iyi oldu diyorum. Bundan sonra kimse, "Arki şu siten şöyle, bu siten böyle" diyemeyecek.
En fazla xxxx.com sitesine bakın. Sahibi her kimse şöyle yapmış diyeceksiniz. Domainleri parkediyorum yavaş yavaş.
Bir tek sorunsuzmp3 açık kalacak. Diğerlerinide ucuz / pahalı satacagım. Maksat şu site arki'nin sitesi demesin kimse.
Valla dediğim gibi. Ilk hesabın kapatıldıgını gördüğümde koydu biraz. Şimdi tık yok.
45T : Bir kaç ay ödeme alma konusunda haklısın. Ama bu son olmaz. 1 milyar para yatırsam, gelecek ay 10.000 $ alırım google'dan. Benim çevrem, arkadaşım çok. Gerekirse onlarca adsense hesabı açarım.
Ama bayaa bir sıkıldım adsense'den açıkcası. Adsense'e yatırım yapılmaz. Hele siten türkçe ise, ödemen Türkiye'ye gelecekse kesinlikle yatırım yapmaya değmez.

Para kazanmak için yapmanız gerekenler şunlar :
Domainlerdeki whois bilgileriniz farklı olacak.
Türkçe siteniz olmayacak.
Seospam konusunda deneyimli olacaksınız.
TR webmaster forumlarında, yazı yazmayacaksınız. Sadece okuyacaksınız.
Hosting firmanız güvenilir olacak. Kimseye sizin hakkınızda bilgi vermeyecek. Veya kendi sunucunuz olacak.
TR 'den reklam almayacaksınız. Reklam vermeyeceksiniz.
Çok güvendiğiniz, bir kaç tane mahalleden samimi arkadaşınız olacak. Onların adına adsense hesabı açabileceksiniz.
Kesinlikle site adresinizi kimseye söylemeyeceksiniz.
Msn kullanıyorsanız, maximum 10 tane güvenilir kişi ile konuşacaksınız. Onlara bile site adresinizi söylemeyeceksiniz.
Msn adresinizin uzantısı kendinize ait bir domain olmayacak.
TR toplistlerine katılmayacaksınız.
/-/
Bu saydıklarım olursa kısa vadede değilde, uzun vadede çok iyi para kazanırsınız.
Ama kafanız rahat olur.

Konu QuicK tarafından (30-09-2005 Saat 15:48:50 ) değiştirilmiştir..