Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Bir soru..
Konu: Bir soru..
Tekil Mesaj gösterimi
  4  
Alt 30-09-2005, 12:57:53
ReferXchange
Dede

inşallah çekin gelir, samimiyetle söylüyorum.

bence iştira işine girmeden çek geldiğinde gidip makul bir yerden bozdurmak için başvur.

bu şekilde para varsa gelir ve kafan ağrımaz.

ama olur ya adamlar paranı ödememek isterse ( bu gerçekten çek geldikten sonra çok küçük bir ihtimal; ya çek gelmeyecektir. ya da geldiyse bence öderler ve sorun olmaz) iştira yoluna gitmemiş olman kafanın ağrısını azaltır.

ihtimali soruyorsun, inan bir şekilde tahmin etmek çok zor bunu, yıllardır bu piyasadayım en makul tahmini yapmak için fikir yürütüyorum bir bilgiye dayanmıyor:

çok büyük şirketler entrika peşinde olmaz daha çok bunu engellemek isterler. eğer ödemeyecek olsalar bu kadar beklemezlerdi sanırım. yani çek gönderip çeklerini karşılıksız çıkartmazlar. olur ya böyle olacak olsa da MUTLAKA SİZE ÇEK YOLLADIK AMA PARANIZI ALAMAYACAKSINIZ DERLERDİ. (bu önemli)

daha önce böyle bir şey duymadım sanırım duyan gören yok, bu da iyi bir şey, paranı alma ihtimalini artırıyor.

belki belki, sana bir mail gelir bundan sonra paranı alamayacaksın diye. ya da çekin eline ulaşmasını engellerler. ama dediğim gibi bence az bir ihtimal.

adsense i bırakma fikrin çok olumlu karşılıyorum. bence adsense hesabı kapatılan tüm arkadaşların KESİNLİKLE adsense i bırakmaları lazım. neden dersen tabii onu da msn e bırakalım kardeşim..

Saygılar..

Zehir Miktardadır...