Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - hesap kapatıldı
Tekil Mesaj gösterimi
  9  
Alt 30-09-2005, 11:49:34
ReferXchange
Dede

Alıntı:
drstranger Nickli Üyeden Alıntı
serkanla demin konustum, site türkçe olmasına karşın ingilizce reklam çıkıyormuş sanırım ondan... title lar içerikle alakasız duzenlemis galiba.. kesin bi neden yok..
tebrikler, zamanım olmadığından analiz edememiştim saol..
adamlar bir şekilde keyword frame ne ise içerik ile alakasız reklam çıkmasını istemiyorlar.
yanlız işin ilginci frame var ise sayfada hem frame i hem de içerisinde gösterildiği ana sayfayı analiz edip bence reklamları yine de ilgili çıkarabilecekleri bir teknolojileri var sanıyordum. eğer yoksa ayvayı yediler. eğer varsa ve yine de hesap kapatıyorlarsa bizim arkadaşlardan bir çoğu ayvayı yedi..

arkadaşlar bir şekilde kazanın para memlekete dövüz lazım. ama mümkünse misal 3000$alıp atılacağınıza elinizden geleni yapıp ayda 600-700 kazanmaya bakın inanın acayip bir para. Türkiyede insanların %10-15 i bu gelirin çok altında ve belki de (çok kaba bir atmasyon oran ) %50 si bu gelir civarında aile geçindiriyor, çocuk okutuyor, sigara içiyor, hovardalık yapıyor...vs.vs yani az para değil. bunun kıymetini bilmek lazım.
ve en önemlisi Lütfen araba almak için değil de BÜYÜK ELZEM ihtiyaçları için internetten gelir elde etmeye çalışanlar olabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın..

bol ve istikrarlı kazançlar dilerim..

saygılar..

Zehir Miktardadır...