eezgu adlı üyeden alıntı
kabul etmemelerinin nedeni sanıyorum üstteki reklamlar. kuralları okursan ne demek istediğimi anlarsın. üstteki reklamları kaldırıp tekrar başvurmanı öneriyorum. blogger dan başvurmak da bir yöntem. bu şekilde daha çabuk hatta bazen birkaç günde kabul edildiklerini söyleyenler oldu. ancak bunun için blog da makul miktarda yeterli içerik olmalı. tercih senin. ancak blogdan başvurup sonra yine onaylanmayan sitene reklam koyarsan bu sefer de ödeme almaya yakın atılabilirsin. unutmayın ki ne google aptal ne de orada çalışanlar. diğer insanların düşündüğü cinlikleri onlar da düşünüyor. sonuçta bütün dünyada yaygın olan bir ağ üzerinden tecrübeye sahipler. ne hileler yapılabilir tahmin ederler. yapmanız gereken önce kuralları sindire sindire okuyup anlamak.
umarım kabul edilirsiniz. reklamları kaldırmayı ciddiye alın bence.
google ın tektek siteleri inceleyecek ne gucu nede elemanı olduguna inanmıyorum..biz gene gozumuzde bazı seyleri cok buyutuyoruz.. benim gordugum bircok site teksayfaya 3 den fazla reklam koydugu halde banlanmıyor veya uyarı almıyor ayrıca kurallara uymayan bircok sitede odeme alıyor...burda kurallara uymayalım veya bunları yapıp kendimizi riske atalım demiyorum ancak gozumuzdede google ı o kadar buyutmeye gerek yok..

arkadasın sitesindeki ustteki bannerlardan sozediyorsan senin dedigin dogruysa adsenseye burdaki cogu sitenin ya kabul edilmemesi yada banlanması gerekir..