Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google adsense de son 2 gündeki düşüş
Tekil Mesaj gösterimi
  20  
Alt 02-12-2006, 06:12:10
eses
Üyeliği durduruldu

ya google türkleri pek sevmiyor bence olay tamamen bundan ibaret. türkçe içerikli sitelere pek ödeme yapmıyor. hayır işin ilginç yanı paso garanti bankasının reklamları çıkıyor benim sitede. muhtemelen google a ödedikleri para 0.3$/tık minimumdur diye düşünüyorum ama benim sitede max 0.02 geliyor. hayır hani işe yaramaz kolpa site olsa tamam diyeceğim ama gayette hoş, özgün içerikli bir sitemden bahsediyorum. neyse bakalım sonumuz hayrolsun. ama bu durum boyle devam ederse siteler kendi giderlerinden başka bişi çıkartamayacaklar. zaten 200$/sunucu parası ödüyoruz her ay. diğer cart curt giderler iflas noktasına getirir bazı siteleri. msn messenger üzerine kurulmuş sitelerimdem birisini satılığa çıkartmayı düşünüyorum bu yüzden. çünkü eskiden aylık 1000lira getirirken aralıkta eğer boyle devam ederse 300 anca getircek. uğraştığımıza değmez. yerine ingilizce site açarım, 1/10 hit uğraşmadan aynı parayı hatta daha fazlasını alırım. bugun bakıyorum yabancı sietlerimdem birisi 50 tık 15$ türk sitem tam 980 tık ve yine 15$. olacak iş değil. ayıptır söylemesi ama içimden iyi saydırdım google a.