Crash adlı üyeden alıntı
Google adsense son 2 gün içerisinde inanılmaz derecede düştü.benim gördüğüm bir anda bütün yabancı reklamlar kaybolup gitmiş durumda.Sanki özellikle yabancı reklam çıkmasın diye bir ayar yapılmış gibi.Devamlı yabancı reklam çıktığını bildiğim kendi sitelerim haricindeki Türkçe içerikli bir çok site dolaştım hemen hemen her yerde aynı reklamlar çıkıyor.Reklamlar ise nerdeyse sabit.
Benim aklıma gelen aşırı şekilde yerli reklam birikti.bu reklamları eritmek için sanırım bir süre Türkçe içerikli sitelerde yabancı reklam çıkmayacak veya artık hiç yabancı reklam göremicez.Eğer Türkçe reklam çok fazla birikmiş olsa bu durumda rekabetin artmasından dolayı Türkçe reklamların klik başı değerleri yükselmesi gerekirdi...

Umarım bu daha uzun süre devam etmez.Bir hafta önce 350-500 klik ile 20-35$kazanan site son 2 gündür 250-300 klik ile 3$kazanmış nerdeyse 0,01 in bile altına gelmiş.
Sizde de durum aynımı ?
Not : Ben ingiliz firma sahibi olsam (Veya ingilizce yayın yapan) Türk hitini napayım diye düşünürüm.

Aynen kardeşim benimde tahminime göre google bazı reklamları eritmek istiyor. İçerik ne olursa olsun aynı reklamlar çıkıyor. Dua edelim bu durum uzun sürmesin.