Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - adsense'ye sorduğum soru ve cevabı
Tekil Mesaj gösterimi
  31  
Alt 29-11-2006, 14:46:45
Greyfurt

Alıntı:
radmin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mac adresini sittin sene alamaz google. Bunu kimse aklından çıkartmasın. (ayni network üzerinde olmadığınız sürece ki buda imkansız şu an için)
Olaya dar çerçeveden bakmayın.
Düşünün ki büyük bir iş firmada çalışıyorsunuz.
Bir ip adresini kullanan yüzlerce bilgisayar var. Aynı ip adresinden giriş yapan iki site sahibi niye banlansın. Ki amerikada koca göktelenlerde
tek ip ile 100mbit çıkışları olan firmalar var. Bu firmalarda çalışan yüzlerce eleman var.
Yurt dışındaki hotellerin çogunda wireless var. o gün otelde konaklayan 3 farklı webmaster adsense hesaplarına login yapsa bunlar niye banlansın.
Kendi reklamına tıklamadığın sürece aynı pc'den ev halkının tamamı kendi adsense hesaplarına girebilir.
mac i alıyorlardır dedim ama iddaa etmiyorum abi ama şunu sölim 6 7 ay önce google reklamlarını filtreledim tıka teşvik ettim 7 günde baya bir meblağ oldu ve ban yedim sonra modemi değiştim hiçbir işe yaramadı network konusunda mükemmel bir bilgiye sahip değilim sen deki modemi değiş olur gidip yine değişirim ama bir işe yaramıyor maalesef yada benimki sadece tesadüf oldu kesin bişey diyemeyeceğim