Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adresi Gmail olanlar sonradan adresini değiştiremiyormuş
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 28-11-2006, 13:38:25
Varista
 
Unhappy

Adresi Gmail olanlar sonradan adresini değiştiremiyormuş

Arkadaşlar adsense hesabımın e-posta adresini değiştirmek istiyordum ve mail attım cevap geldi.

Alıntı:
Alıntı
Merhaba ,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.

AdSense giriş bilgilerinizi memnuniyetle değiştirirdim ancak hesabınıza baktım ve ne yazık ki bunu gerçekleştiremiyorum, sistemimiz gmail adreslerinin değiştirilmesini şu an için desteklememktedir.

Bunun sizin için yarattığı zorluğu farkındayım, ancak bu durumda size yapabileceğim en iyi teklif mevcut hesabınızı kapatmanıza ve istediğiniz giriş bilgileriyle yeni bir hesap açmanıza yardımcı olmaktır. Bu işleme devam etmek istiyorsanız, işlemi aşağıdaki şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

1. Hesabınızı kapatmayı amaçladığınızı belirterek bu e-postadaki güvenlik sorusunu yanıtlayın.

2. Biz hesabınızı kapatırız. Kalan gelirleriniz, hesabınızda herhangi bir bekletme durumu olmaması kaydıyla, mevcut alacaklı adınıza AdSense Şartl ve Koşullar (https://www.google.com/adsense/terms) belgesinde belirtilen ödeme planına göre ödenecektir.

3. İstediğiniz giriş bilgilerini kullanarak yeni bir başvuru gönderin. Başvurunuz onaylandığında, Google reklamlarını görüntülemek amacıyla yeni hesabınızdan üretilen kodla, sayfanızdaki mevcut reklam kodunu değiştirmeniz gerekmektedir.

Bu işleme devam etmek istorsanız lütfen bu iletiye yanıt verin.

Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen önce AdSense Destek sayfasını ziyaret edin (https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.
Eğer sonradan adresimi değiştiririm diye düşünenler gmail hesabıyla açılış yapmasınlar sonra zor durumlara düşerler.
______________________________________________________


Sponsored Links