Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 23.Kasım.2006 Ödeme İşlemde !!!
Tekil Mesaj gösterimi
  91  
Alt 24-11-2006, 15:47:41
deli dana

Alıntı:
GateKeeper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sacmalik bu forumda paraya ihtiyaci olan insan var ise, 10 saniye icinde logout olsun. kendine is bulup calissin. baskasinin verdigi parayi kim gururuna yedirip kabul edebilir ki
Kardeş buraya geldiğimde gerçekten hiçbişeydim Allah razı olsun zamanın birinde adını söylemek istediğim ama kendisi istemediği için söylemeyeceğim bir abim yüklü bir miktar yardımda bulundu, çok fazla bir mazim yok benim, kazanmaya başlayalı bir kaç ay oldu
ha ben forumda başlık açtım yardım edecem dedim, geldiğimde ben nasılsam, o düzeyde olanlara edecem
burda yardım edelim diyorum, geldiğimde ben nasılsam o düzeyde olanlara edelim diyorum
arkadaşın dediği gibi planlarını burdan gelecek paralara göre kuran, banlanıncada hayalleri suya düşen adamlara yardım edelim diyorum,
10,000$ lık hayal kurmuş sonra yalan olmuş onlar bizi ırgalamaz bu işi ben aylarca net cafelere giderek yaptım sonra Allah'a Binlerce şükür Belimi doğrultmaya başladım
bu düzeyde olanlara yardım edelim diyorum, yok olmadı toplayıp sana yollayalım, tanıdığın bir fakir aileye ver en azından çocuklarının 1 aylık cep harçlığı çıkar

onların hepsini gördüm, yaşadımda geldim deli_dana oldum

yapacak insanlar varsa yapalım 10$ hiçbişey. Zaten taş atıp kolumuz yorulmuyor, bi yerde hamallıkda yapmıyoruz, Başımızın gözümüzün, sevdiklerimizin sadakası olur.
Ben yapıyorum sizlerde yapın

Cehennemi kundaklayan çılgın Türk!
Sponsored Links