Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense hesabı satın almayın!
Tekil Mesaj gösterimi
  5  
Alt 18-11-2006, 22:38:35
KoS

Alıntı:
****** Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu noktada Milyonlarca soru ortaya çıkıyor
1-Madem böyle bir sistem var ozaman neden Banka bilgilerini giereken ad ve soyad Opsiyonel olarak değiştirilebiliyor.
2-Bu maddeler yeni oluşturulduğuna göre Şuana kadar doğrulanmış Banka hesapları olan kullanıcılar bu maddelerden yükümlümü
3-Banka doğrulaması yapan kullanıcılar/ve veyahut üyelik foru düzenlenmeden önce üye olmuş kullanıcıların akibeti ne olacak ?

durum şöyle oluştu google hesap satisi olabilecegini ilk başta dusunmedi sanırım.

Başvurdugum hesap acilmis ama daha giremedim içerisine bakamadım banka hesabı eklerken aktif mi baska ad soyad yazmak belki onu da kapatmis olabilirler.

Şuana kadar doğrulanmiş hesaplarda sorun olabilecegini dusunmuyorum cunku kontrol edemezler sisteme girmiş bir kere

Benimde başkasının ustune actigim hesaplar var pin bekledigim bu durumda çek almayı dusunuyorum.Çunku sonucta akrabam ustunde actim ama her ay onun hesabindan benim hesaba havale istemem uzun iş.Çek geldigi gibi bana getirmesini rica edecegim ve yoluma devam etmeye calisacagim.

Google hesabi satin almak yerine artık komşu dostunuz yada v.s guvendiginiz insanların üstüne hesap açmak zorundasınız

Svet je lep kada sanjamo