Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - durup dururken neden adsense'den banlanıyorsunuz?
Tekil Mesaj gösterimi
  27  
Alt 16-11-2006, 20:24:21
trt

daha öncede belirttiğim gibi:herkes zengin değildir.doğa adaleti sağlamak için hileyi yaratmıştır.youtube'nin düşüncesi ben de olsaydı, yapardım ama üç beş kişi girer çıkardı.ama adamlar zengin.sitenin kalitesinden çok yapılan reklamla bir numara oluyorlar.bunun karşılığında fakir ama bu işten para kazanıp, kapitalist sistemde üst seviyeye yükselmeye çalışanlar ne yapmalı?tabii ki hile.hile en güzel reklam yoludur.bir site açtınız diyelim.tanıtımın en kolay ve bedava yolu spamdir.yapılmasın demiyorum ama ölçüsü var.siteni tanıttın, insanlar adresini öğrendi.ondan sonra kaldır spamleri.çok mu zor.ama kaldırmıyorsun çünkü sitene güvenmiyorsun.keşke site adresi yazabilsem.süper örnek var.spamde birinci sırada bu aralar.ama sitenin içi boş.bi arkadaşlık koymuş, çalıntı script, renkler özürlü renkleri felan.sohbet koymuş, dandik.gerisi ıvır zıvır.ama amaç ne?siteye giren kız meraklılarının sağdaki :tavla bahane kızlar şahane, üstteki:bedava mesaj yolla, belanla ilgileniriz biz nasıl olsa, alttaki:kızlar sen bekliyor, reklamlarına tıklatmak.tabii bu reklamlara tıklayan gerizekalılar var oldukça bunlar olacaktır, bu ayrıca tartışılabilir.ama benim sorunum, öyle sitelere girmek zorunda olmak.yakında cumhurbaşkanı kimdir diye arattığımda: cumhurbaşkanı mp3 indir, diye sonuçlar çıkacak sanırım.

zenginden nefret ederim çünkü adaletsizdir.wikipedia bugüne kadar yapılmış en rezil sitedir.tamamen google torpilidir.ve tamamen spamdir.her yazı spamdir.spam illa sözcük döşemek değil, torpille öne çıkmaktır da.ne ararsam arayayım wikipedia sayfaları ilk üçte.içeriğe bakıyorsun, iğrenç yazılar.hiç bir işe yaramaz.ben buna da karşıyım.keşke birisi hacklese.

çoluk çocuk geçindirmek demiş bir arkadaş, bir şey söylemek istemiyorum, keşke daha çok kazansalar ama bari yapıyorlar, şöyle tam bir vurgun yapıp, adamakıllı işler açsınlar.böyle gitmez çünkü.

ispiyoncu gibi algılanmak istemem.şikayetle ispiyon aynı şey değildir.iki site şikayet ettim, birisi trojanlıydı diğeri insanlarla dalga geçiyor resmen, oraya tıkla buraya tıkla diye.hakettiler yaptım.yenisini görürsem yne yapıcam.spamle ilgili olarak tamamını şikayet ederim.

son olarak:adsense değil de adwordsle çalışıyormuş gibi düşünün.siteniz lazer teknolojileri ile ilgili.size mp3 sitesinden ziyaretçi gelirse ne hissedersiniz?gerekiyordu yaptım diyene lafım yok ama yaptığı haksızlığı savunanlar boşa çabalamamalı.daha gizli çalışmalı.

ayrıca adsense bölümünü bu mesajlarla meşgul ettiğim için kusura bakılmasın.ilk mesajım bölüme uygundu ama sonra webmaster bölümüne daha uygun hale geldi.