Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Yapı Kredi ödemelerini alamayanlar baksın. Bakmayan ödemelerini biraz zor alır :D
Tekil Mesaj gösterimi
  8  
Alt 16-11-2006, 09:18:27
MonteCristo

Alıntı:
acqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
verdiğiniz numarayı sanırım saatten ötürü açan olmadı ,ne şekilde ulaştınız bu kişiye yok şimdi müşteri hizmetlerini arıyacağım gene sallayacaklar bi yerdenmi yönlendirdiler sizi acaba
444 0 444'ü aradım. Oradan bir bayan çıktı. Biraz sitem ettim. Bana Yapı Kredi eft merkezinin telefon numarasını verdi. (0216 339 70 00 Dahili:6481) bu numarayı aradım. 64 81'e bağlamalarını söyledim. Derdimi anlattım. Eft'nin YTL cinsinden kaç para olduğunu söyledim. (küsüratıyla birlikte) Sistemden baktı. Dediki bu para 26 ekim 2006 tarihinde gelmiş (ödeme geçmişi sayfamda ödeme tarihi olarak 23.Eki.2006 yazıyor, yani 3 gün sonra gelmiş para) fakat eft havuzunda bu para takılmış kalmış. Bana Nurdan Hanım'ın telefon numarasını verdi. (0262 647 30 09) Bir de referans numarası verdi. Nurdan hanımı aradım. Eft merkezinden yönlendirildiğimi söyledim. Referans numarasını verdim ama Nurdan Hanım referans numarasının işe yaramadığını söyledi. Hesabıma yatan paranın miktarını sordu söyledim. Baktı kontrol etti, bu para gelmiş ama havuzda bekliyor falan dedi. Hesap numaramı istedi. ben hemen hesabınıza yolluyorum dedi ve yolladı....
Sponsored Links