Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - durup dururken neden adsense'den banlanıyorsunuz?
Tekil Mesaj gösterimi
  20  
Alt 16-11-2006, 03:03:20
HERSOY

Alıntı:
orumcek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hileyle doyan karını napıyım ben bende adsenseden kazanıyorum ama popup acmadan ama expolar kilitlemeden ama iframe acmadan. Peki 1 tane aile hileden banlandıgında ac kalacakta google turkiyeye adsenseyi banlarsa kimlerin içi rahat edecek..?
biz trojan sokan bilmemne klitleyen adamı şikayet etme mi diyoruz iyi anla lütfen ama tutupta azcık üstte olmak için spam yapti diede omazki

örnek vereyim hala okuyormusun bilmiyorum ama okulda her öğrenci kopya çekmezmi sınıfta kalmayım diye

spam yapanlarda (abartmadan) azcık "kopya cekmiş" ne var bunda sen sınıfta arkadaşın sınavda kopya cekerken görünce "hocam ahmet kopya cekiyo hakkımı yiyor şunu atın dersten sınavdan" dediği duydunmu hiç

sence ikiside aynı değilmi bunu bi düşün ama ciddi olarak

ben daha okulda 15 yıldır öğrenciyim böle yapan bir öğrenci görmedim daha birbirini korurlar

burdada bi webmasterın diğerini şikayet etmesi aynı değilmi" trojan gibi zarar verici olarak yapilan hileden bahsetmiyorum" zararsız kimseye maddi zarar vermeyen türden ufak hilelerden söz ediyorum

son olarkta google tüm türkiyeyi "ulan bunlar çok hile yapiyo diye banlarsa ne yapacağiz" tüm herkes aç kalmazmi demişsiniz
peki biz böle birbirimizi google a şikayet ettikçe bu olay daha da google un bak biz spam yapiyoruz diyen daha çok tetiklemiş olmazmi

neyse umarım anlarsınız