Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - durup dururken neden adsense'den banlanıyorsunuz?
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 16-11-2006, 00:09:35
trt

siterehber.com teşekkürler mesajın için.konu da istediğimden fazla uzadı gerçi ama yanıtlayayım yine de.

1-otomatik mail değil gönderilenler.sorumu yanıtlıyorlar ama sanki ben japonca sormuşum onlarsa fransızca yanıtlıyor gibiler.yoksa, kişinin anlık olarak yazdığı belli.üç soru sormuşsam, 1-2-3 diye numaralandırıyorlar mesela.ama dediğim gibi çevirileri ne kadar kötüyse, Türkçe'leri de o kadar kötü.
2-aynısı.
3-ahlak polisliği değil de google'da bir şey arattığımda hep aynı işe yaramaz siteleri görmekten cidden bıktım.hadi spam yapıyorlar diyelim, bunun sınırı yok mu?adam gibi bir site yaparsın, sonra millet öğrensin diye spam yaparsın.sonra saygınlığın için spamleri kaldırırsın.yok ama öyle yapınca insan oluyorlar ve bu dokunuyor sanırım.ilk mesajımda bahsettiğim spayware ise tamamen iğrenç, tahammül edemeyeceğim tür de bir konu.dediğin konuyu-google işçi çalıştırma olayı- ben de anlamış değilim.spami google seviyor bir taraftan sanırım.yoksa on kişiye her gün "tarkan mp3" diye aratırsa, bir hafta sonra spam Türkçe site kalmaz Türkiye'de.ama yapmıyorlar.yine de ben şikayetimi yaparım.hiç bir şey olmasa da, ertesi gün siteye girdiğimde, rahatsız olduğum konunun düzeltilmiş olduğunu görmek mutlu ediyor beni.google'a şikayetten sonra site sahibine de mail atıyorum muhakkak.böyle böyle diye.eleman da düzeltiyor.hoş oluyor.kendi sitelerimle uğraşıyorum zaten.kendi mesleğim de küçümsenmeyecek bir meslektir.adsense'den alabileceğim 2-3 bin dolara pek ihtiyacım yok-açıklama olsun diye söylüyorum, yanlış anlaşılmasın lütfen-.site yapımcılığını zevk için yapıyorum.bir oyun çünkü, google'da birinci olma oyunu.ve ölene kadar sürebilecek bir oyun.

4-15'inde değiştim bakalım