Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - şu istatistik normal mi sizce?
Tekil Mesaj gösterimi
  14  
Alt 06-11-2006, 18:26:55
digiklan

Korktuğum oldu ban yedim

tam reklam gelirleri artıyor derken banlandım. otomatik üretilmiş bir mail herkese olduğu gibi. itiraza yanıt verirler mi? çünkü ben sahte tıkdan değil sanırım bot programdan banlandım. çünkü ben sahte tıklama falan hiç yapmadım ilk güncen beri
Gsite crawler ile sitemap hazırlamaya uğraştım. tabi google reklamları kapatmayı unuttum. sanırım her ürün sayfasını teker teker açtı ve tüm linklere teker teket tıkladı. google gsite crawler ı bot ptogram olarak algılamış olabilir mi? itiraz formuna yazdım ama sanırım itiraza asla yanıt vermiyorlar. çünkü 4 gündür yanıt yok. ayrıca reklam yayınlama bir ticaret işi nasıl böyle tek taraflı otomatik üretilmiş mail ile bitiriyorlar helal olsun walla. bunca ay reklamlarını yayınladığıma yanarım. başka kardeş sitelerle banner değişimine gitseydim en azından hit artardı. ayrıca adwords hesabımı da kapatma kararı aldım. çünkü bu adsense ve adwords suistimale açık. hem bence webmasterlardan çok google bu işi suistimal edebilir.