Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Yapı Kredi - Koçbank EFT leri...
Tekil Mesaj gösterimi
  35  
Alt 30-10-2006, 15:12:27
Blade__
Gold üye

iyinetten bir arkadaştan alıntı bu
Alıntı:
Alıntı
Arkadaşlar Net bir yanıt aldım. Biraz önce görüştüm şubemdeki yetkiliyle. Yapı kredi Bankasının sistemi düzelmiş şuanda bir problem olmadığı halde hesaplara eft gelmemiş gözüküyor. olabilecek heryere baktı. Yani paramızın şuanda nerde olduğu bilinmiyor. Net bir şekilde sordum Parları boşa beklemeyin. Eft ler piyasada yok. Hepberaber toplanalım yapı kredi merkez binasına gidelim. Böyle saçmalık olmaz. Sitemlerinde sorun yokmuş. Biz hala bekliyoruz.
bu durumda benim fikrimde bu arkadaşlar bunu citibank ile görüşmek lazım belkide orada bu google ödemeleri havale işlemlerine kim bakıyor acaba belkide para yapıkrediye hiç gönderilmedi google citibanka gönderdi ama onlar yapıkredi deki sorundan dolayı parayı beklettiler bu durumda şu var yapıkredide olup parasını alan arkadaş oldumu hiç eğer oldu ise demekki tüm paralar citibanktan gönderildi demektir bence son gönderici citi bank olduğuna görü durumu ancak onlar açıklayabilir görüşme sansı olan varmı bu banka ile

Bu arada bende bursadayım yarın gidicem bankaya ama sonuç sanırım hüsran olacak paralar kayıp sanki biri bizim paraları hortumladı valla
Sponsored Links