Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Yapı Kredi - Koçbank EFT leri...
Tekil Mesaj gösterimi
  32  
Alt 30-10-2006, 15:13:28
Blade__
Gold üye

Şu anda yapıkrediye girdiğimde bir kaç gün önce çıkan şey oldu

Kod:

İşlem Şifresi Dönüşüm 

İşlem Şifresi bundan sonra kullanılmayacaktır. 

Artık, Bireysel Internet Bankacılığı'nda günlük toplam 5.000 YTL üzerinde para transferi işlemi yapmak isteyen müşterilerimizin: ücretsiz olarak sunulan Akıllı Anahtar, Akıllı Cep veya Akıllı SMS gibi yüksek işlem güvenliği sağlayan ürünlerinden en az birini kullanmaları gerekmektedir. 
Değerli müşterimiz, 
Yeni Internet Bankacılığı hizmetimizde; Teleweb'de kullanılan "İşlem Şifresi" uygulamamız sona ermiştir.
Aşağıdaki seçeneklerden Internet Bankacılığını, Banka tarafından belirlenmiş limitler dahilinde kullanmak istiyorum seçenegini işaretlediginizde işlem şifrenizi bir kez girmeniz gerekiyor. İşlem şifrenizi doğru girmeniz durumunda bundan sonraki işlemlerinizi banka tarafından belirlenen limitler dahilinde işlem şifresi olmaksızın gerçekleştirebilirsiniz.İşlem şifrenizi 3 defa hatalı girmeniz durumunda. Internet Bankacılığı hizmetimizi sadece sorgulama amaçlı kullanmaya devam edebilirsiniz. Daha sonra Internet şubesinde finansal işlem gerçekleştirmek isterseniz hesabınızın bulunduğu şubeden yeni şifre almanız gerekmektedir.
Aşağıdaki seçeneklerden Internet Bankacılığını Kısıtlı kullanmak istiyorum seçeneğini işaretleyerek işleminize devam ederseniz bundan sonra Internet Bankacılığı hizmetimizi sadece sorgulama amaçlı kullanmaya devam edebilirsiniz. Daha sonra Internet şubesinde finansal işlem gerçekleştirmek isterseniz hesabınızın bulunduğu şubeden yeni sifre almanız gerekmektedir.
Saygılarımızla

İnternet Bankacılığını Kısıtlı kullanmak istiyorum 
İnternet Bankacılığını, Banka tarafından belirlenmiş limitler dahilinde kullanmak istiyorum 
İşlem Şifresi 
Tamam
ama ben bu işlem şifresi bölümüne önceki sefer telewebde kullandığım işlem şifremi girdiğimde yanlış şifre demişti ve sınırlı kullanım hakkınız var deyip herhangi bir işlem yapmamı engellemişti ve benim elimde bulunan işlem şifresi tek ve yine aynı şifre tekrar girdim yine yanlış şifre dedi açıyorum müşteri hizmetlerine şifrem doğru yanlış diyor diyorum olamaz öyle bişey diyorlar

siz arkadaşlar bu bölümde eski telewebde ki işlem şifrenizi kullanıyorsunuz değilmi çünkü giriş şifresinden başka tek şifre var oda doğru girdiğim halde yanlış diyor ne havale yapabiliyorum nede sanalkarta para aktarımı yapabiliyorum buraya girilecek şifreyi nereden bulacağız adamlar biz söyleyemeyiz diyorlar ne biçim iş bu ya...