Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 10.000 (ONBİN) USD lik teklif... AdSense için
Tekil Mesaj gösterimi
  45  
Alt 18-09-2005, 14:33:28
Kara
Guest

Arkadaşlar bütün mesajları okudum da.. Sağolun ya. Hakkaten sadece bikaç arkadaş ciddiye aldı. Ve ben bunu gayet ciddi sormuştum oysa ki. Zeynel kardeş çıkmış ben 25bin vericem falan. Biz Google ile aramızda şahsi görüşmeler yaparak anlaşma imzalamak için bir yetkili arıyoruz ve bunun için böyle bir mesaj gönderdik. Ve korkuyordum bu mesajı da atarken. Mutlaka birileri kafaya alır dalga geçer zaten diyordum. Kaldı ki en çok dalga geçenler forumun eskileri çıktı.

"Adam gibi cevap vermeyeceksen YAZMA kardeşim" demeyi ne çok isterdim biliyormusunuz? Yani burdaki beni dalgaya alan arkadaşlarla ufak bir tartışmaya girmeyi çok isterdim. Ve burası forum olduğu için, benim böyle bir teklif yapma hakkım olduğu kadar sizin de gereksiz dalga geçme hakkınız olduğunu bildiğim için tartışmaya girmemeyi tercih ediyorum...

Konu ile ilgilenen arkadaşlar Adsense Premium'a geçmemizi sağlarsanız ve birebir görüşme ayarlayabileceğinize inanıyorsanız (Telefon veya Email) lütfen PM atınız. Buraya atılan mesajları kaale almamaya karar verdim... Birçok arkadaşa eğlence malzemesi çıkardığım için seviniyorum...

Son olarak "Berat kandiliniz mübarek ve hayırlara vesile olsun"...

Saygılar

Kaan