Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - pin girildi hesap doğrulandı ama bu yazı neden?
Tekil Mesaj gösterimi
  7  
Alt 08-10-2006, 16:43:59
SiteTasarimi.Net
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
Black Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum
sorunu halletım
bılmeyenler için açıklıyım onlarda halletsinler
raporlarınıza girince hesabınızdakı para bekletılıyor dıye yukarda uyarı cıktıgı zaman ona tıklayın
sağda amerıkayla ilginizin olup olmadıgı hakkında soru var ama karışık bi şekilde sormuşlar
orda hayırı seçin devam edin
sonra yıne amerıkayla ılgınızın olup olmadıgını soruyo
ordada hayır dedıkten sonra cıkan boşluğa isminizi yazmanızı istiyo
bende yazdım sorun çözüldü
tüm ilginelenen arkadaşlardan ALLAH razı olsun
edit:imla
Bişey Sorucam En Son Söle Bir Yazı Çıkıyor Demi

Alıntı:
Alıntı

Google şimdi size ödemeler yapacaktır. Google AdSense Online Program Anlaşması çercevesinde, ilk ayı takip eden ödeme çemberinde 100$'ı aşan kazanç birikimi ile size ödeme yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Eğer W-9'unuzdaki "subject to backup withholding" kutusunu kontrol ettiyseniz ve W-8 BEN'de sıfır olmayan bir stopaj %'si bulduysanız, Google yaptığınız ödemelerden %30 vergiyi ABD gelir vergileri Google AdSense Online Program Anlaşması kapsamıda bloke etmelidir. Bu ödemeler üzerinde ek vergiler de ödemeniz gerekebilir.

Aksi takdirde, Google yaptığınız ödemelerden Google AdSense Online Program Anlaşması kapsamıda ABD gelir vergisi bloke etmek zorunda değildir. Fakat, bu ödemelerde hala vergi ödemeniz gerekiyor olabilir.

Unutmayın ki vergi bilgileri toplama arayüzü ve Google'ca sağlanan vergi konusundaki bilgiler hukuksal, vergisel veya yatırımsal öneri olarak amaçlanmamalı veya yorumlanmamalıdır. Size veya şirketinize vergi kurallarının nasıl uygunalacağı konusundaki sorularınızı daima vergi danışmanınıza yöneltmelisiniz. Size sunduğumuz vergi özetleri mecburen eksik olmakta ve vergi yasaları ve düzenlemeleri de değişmektedir. Dolayısı ile, Google sunulan vergi bilgilerinin doğruluğundan veya tamamlığından sorumlu değildir. ABD vergi gereklilikleri hakkında detaylı bilgi için, http://www.irs.gov'da bulunan IRS web sitesini ziyaret edin.

Google endüstri standardı olan SSL (güvenli soket katmanı) teknolojisini bize sunduğunuz bu ve diğer kişisel bilgileri korumak için kullanmaktadır. Ek olarak, Google vergi mükellef kimlik numaralarını ek güvenlik için şifrelenmiş formatta tutmaktadır. Lütfen Google Gizlilik Politikası'nı sizin güvenliğinizi korumak için ne yaptığımız hakkında daha fazla bilgi için okuyun.