Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense İnce Ayrıntılar
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 02-10-2006, 02:05:11
Crash
No Comment
 
Standart
Millet adsense den parayı kaldırıyor diye zannetmeyin:adsensenin en çok kazanalar sıralamasında 10. sıradaki adamın kazancı 10 bin$ aylık
Alıntı:
Alıntı
buradaki haberde google adsense'in çok kazanan 8 yayıncısı yer alıyor. birinci sırada plentyoffish adında yerel bir arkadaşlık sitesi sahibi olan Markus Frind var. google adsense'ten aylık kazancı 300 bin dolar. yani yıllık 3,5 milyon dolar. site aylık 500 milyon sayfa gösterimi yapıyor. nispet olsun diye aldığı çekin fotografını bile çekmiş.
ikinci google adsense zengini aylık 250 bin dolarlık adsense geliriyle markus'tan geri kalmayan digg'in sahibi Kevin Rose. digg aylık 200 milyon sayfa gösterimine sahip.
üçüncü sırada yukarıdaki fotografta kıymetlisi google çekiyle poz veren Jeremy Shoemaker var. Shoemaker kazancını bir tek siteden değil bir çok siteden sağlıyor.
aylık 120 bin dolarlık adsense geliriyle Jason Calacanis dördüncü sırada yer alıyor. tabi sahibi olduğu weblogs'u 25 milyon dolara AOL'e satmadan önce.
David Miles Jr. ve Kato Leonard adlı kafadarlar myspace için ücretsiz layout dağıttıkları siteden aylık 100 bin dolar gibi bir kazanç elde ederek beşinci sırada yer almışlar.
Tim Carter aylık 30 bin dolarlık adsense geliriyle altıncı sırada. bu geliri kazanmasını sağlayan ise askthebuilder. google'ın askthebuilder için hazırladığı çalışmayı okumadan geçmeyin.
What Google Never Told You About Making Money with AdSense adlı bir e-kitap yazarak nobel alamasa da google'dan her ay 24 bin dolarlık çek alan Joel Comm yedinci sırada.
aylık 10 bin dolarlık google adsense kazancıyla listenin sonunda yer alan isimse Shawn Hogan.
Edit : Kaynak http://www.bildirgec.org/yazi/adsense-zenginleri
______________________________________________________

Php Power

Konu Crash tarafından (01-04-2007 Saat 23:52:56 ) değiştirilmiştir..