Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - google çok deişti çokkk
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 29-09-2006, 21:28:41
Kasap
Üyeliği durduruldu
 
Standart

google çok deişti çokkk

arkadaşlar googleden bugun 2. uyarı geldi adamlar banlamamkta inat ediyorlar

önceden 1 ay reklamlara kendim tıkladım uyarı geldi kesitm.

şimdide bannerleri teşvik vardı ona uyarı gelmiş

Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, www.xxxx.com sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Yayıncıların kullanıcıları Google reklamlarına tıklamak için teşvik etmelerine, veya reklam ünitelerine aşırı ilgi çekmelerine müsaade edilmemektedir. Sayfanız örnek olarak “reklamları tıklayın”, “sponsorlarımızı destekleyin”, “tavsiye edilen bağlantıları ziyaret edin” veya Google reklamlarına yönelik benzer deyim içeremez. Ayrıca, yayıncılar dikkati sayfalarındaki reklamlara çekmek için ok veya başka işaretler kullanamazlar, ve Google reklamlarını “desteklenen bağlantılar” veya “reklamlar”’dan ayrı şekilde belirtemezler.

Gereken değişiklikleri lütfen gelecek 72 saat içinde yapın. Aynı zamanda bir kez daha program kurallarımızı (https://www.google.com/adsense/policies) gözden geçirip tüm sayfalarınızın kurallarımıza uyum sağladığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Sayfanızı güncellediğiniz an değişiklikleri otomatikman tespit edeceğiz, ve reklam yayını etkilenmeyecektir. Değişiklikleri üç gün içinde yapmamaya karar verirseniz, hesabınız etkin kalacaktır, fakat sayfanızda gelecek için reklam yayınlayamayacaksınızdır. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

bumail 10 gün önce gelmiş sitede reklamlar takır takır çalışıyor google banlamıyor arkadaş anlamıyomki.
Sponsored Links