Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense'de Bi Gariplikmi Var?
Tekil Mesaj gösterimi
  5  
Alt 27-09-2006, 01:00:52
Crazy_Blood

Başka Bi Sitede Kod Kullanıldığını Sanmıyorum, Çünkü Reklamları İlk Önce Tek Bölüme Ekledim Gelir Gelmeye Başladı, Sonra Başka Bir Bölüme Daha ekledim Gelir 2 Kat Arttı Sonra 3. Bölüme Ekledim Ve Gelir dahada Arttı, Yani ben Ekledikçe Gelirler Arttı, Birde Söyle Bir Durum Var Kodları Video Gösterdiğim Bir Bölümede Ekledim Videoların Altına Bu Sayfanın Günlük 300+ Tekil Hiti var, O Sayfanın İçeriğindeki Kelimede Google'da 1. Sıradayım. Ama Bu Kanal En iyi Kanallarda Çıkmıyor, gelişmiş Raporlardan Kanal Verisini Seçip Bu Kanala Bakıyorum - Veri mevcut değil - Diyor, Sitem Daha Açılalı 2 Ay oldu Yani Birinin Benim Adsense Kodlarını kendi Sitesine Ekleyeceğini sanmıyorum. Öyle Netten Atıştığım Biriside Yok Yani bana Kötülük İçin Bunu Birinin Bana Yapacağını Sanmıyorum. Ya Google Yanlış Sayıyor Yada Ben Bişeyi Yanlış Yapıyorum, reklamları söyle Ekliyoum Sorun Bundan Olabilirmi:

google.htm diye Bir Sayfa Oluşturuyorum içerisine reklam Kodlarını Koyuyorum. Sonra Reklam Eklemek İstediğim Yere include("google.htm"); şeklinde Ekliyorum Acaba Bu Yanlışmı?

Sana Ne ki Ağlıyorsam