Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Sitem Adsenseden ban mı yedi?
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 21-07-2008, 16:00:04
WEB0Z0F
 
Unhappy

Sitem Adsenseden ban mı yedi?

Merhaba;
NeDesek.Net domainimde bir kaç aydır adsense reklamları vardı.93$ olunca bir mail geldi adsense'den:
Alıntı:
Alıntı
Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, NeDesek | Full Oyunlar sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını telif haklı ürünlerin dağıtımı ile alakalı olan sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir.

Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.
AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/adsense/policies) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz.

Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

Sorun ID# 431920
----------------
https://www.google.com/support/adsen...23921adresinde hesabınızın iyi sicilini korumaya yönelik ipuçlarını ve yönergeleri bulabilirsiniz.
Bende hesabımın banlanmaması için reklam kodlarını kaldırıp kişisel web siteme ekledim.Şimdi nedesek.net alan adının adsense yayın kurallarına uygun subdomainlerine reklam kodunu eklediğimde çıkmıyor. acaba domain komple adsense'den ban mı yedi?ya da subdomainlerde banın açılması için ne yapabilirim?
______________________________________________________

Talih, hazırlıklı aklı seçer.
Sponsored Links