Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google Adsense Kullananlara
Tekil Mesaj gösterimi
  12  
Alt 09-07-2008, 18:48:51
radyobulut

Alıntı:
Alıntı
Merhaba.

Ben uzun süredir aktif oalrak Google Adsense programını yayıncı olarak kullanmaktayım.

Bu programda olmaktan memnunum fakat son zamanlarda Türkiye’ deki reklamverenlerin verdikleri reklamlar adsense sistemine zarar vermektedir. Çünkü bunlar, boş içerikli ve küçük puntolu yazılarla kullanıcıları kandırmaya yönelik sitelerdir ve bunlara hergün onlarcası eklenmektedir.

Bu e-postayı size göndermemdeki amacım sahte anahtar kelimeler ve reklam metinleriyle iyice aşırıya kaçan, son günlerde webmasterlar arasında 'çöp site' olarak adlandırılan bu sitelerdir. Ziyaretçilerimizin bize reklamlarımıza olan güvenlerini azaltan bu reklamlar böylece bizlerin gelirlerini baltalamakta ve halkı aldatmaktadır.

Hergün onlarca siteyi filtrelememe rağmen bunlara yenileri ekleniyor ve artık direnmeye sabrım kalmadı. Özellikle .info uzantılı adreslerle açılan bu siteler, diğer bir yanıyla da; "aşk testi, bedava 250 kontor, indir, download, yukle, sevgi" gibi ziyaretçileri cezbedici sahte kelimerle insanları aldatmaktadır.

Bu tür reklamlara bir çözüm bulmanızı, Adsense sistemini kullanarak halkı aldatmalarına seyirci kalmamanızı bekliyorum.
bu da benim e-postam..

Türkiye' nin Romanı yazılıyor. Haberin yok mu? www.AnonimRoman.net