Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - kural ihlali bildiriminde bulundum, 1 haftadır hiçbir gelişme yok?
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 08-07-2008, 15:00:11
obscure
 
Arrow

kural ihlali bildiriminde bulundum, 1 haftadır hiçbir gelişme yok?

google adsense kurallarını ihlal eden 3 site için 1 hafta önce adsense iletişim formundan (https://www.google.com/adsense/suppo...quest.py?hl=tr) bildirimde bulundum. hepsi de önemli ihlaller. ancak 1 haftadır ne geri dönüş oldu, ne de sitelerde bir değişiklik var. sadece bir tanesi için adwords'ten "politikalarımızdan birini ihlal eden bir siteyi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz" şeklinde bir cevap geldi ama kural ihlali yapan siteye karşı hiçbir icraat yok.

siteler şunlar:

100% Russian bling: Gold plated Porsche 911 turbo - Top Speed
(google reklamlarının yanında yanlış yönlendiren resimler bulunuyor. ki bu google adsense kurallarında da açıkça belirtilen bir ihlal)

% 100 Bedava Lig Tv İzle
(açıkça insanları reklamlara tıklamaya teşvik ediyor. ana sayfada "SİTEMİZDE ÜCRETSİZ PAYLAŞIMLARIN DEVAMINI SAĞLIYABİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN SİTE İÇERİSİNDE BULUNAN REKLAMLARA TIKLAYINIZ" şeklinde bi metin var)

Canlı Tv Seyret - Canlı Televizyon İzle & Canlı Radyo Yayınları Dinle
(google reklamı windows media player penceresinin içine alınmış ve insanları sa nki televizyon izlemek için reklama tıklamak gerekiyor gibi yanlış yönlendiriyor. ayrıca bildiğim kadarıyla google reklamlarını başka bir pencerenin içine almak da yasak)

ancak 1 haftadır haklarında herhangi bir işlem yapılmadı. madem bu insanlara bir yaptırımda bulunulmayacak, bu şekilde para kazanmaya devam edecekler, o zaman herkes öyle yapsın? kurallara uyarak para kazanmaya çalışan insanların suçu ne?
______________________________________________________

"ever tried, ever failed. no matter. try again, fail again, fail better."

Konu obscure tarafından (08-07-2008 Saat 15:09:11 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links