Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 57 tık 6.2$ bu adsense ne biçim bişeymiş!!
Tekil Mesaj gösterimi
  84  
Alt 04-07-2008, 18:35:40
gokhanay
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
blogmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kardeşim güzel söylüyosunda.. Bu sene öss 'ye girdim hesaplarıma göre oöbp dahil 324.125 puan alıyorum, ege ünv. bilgisayar mühendisliğine giricem büyük ihtimal! Yani sonuçta b.m. okuyunca uzmanlaşmış olcam şimdi amatörce 6$ kazanıyo olabilirim ama sonuçta kendimi alan okuyarak geliştircem, daha profesyonel olcam ve bu işlerin adamı olcam!
Ve belkide benim gibi şuanda bu işleri başaramayan ama ilerde eğitimini görecek olanlar vardır, bu yüzden çok Önyargılı olma.

324 mü ? amaaan pırtttt

ben 2 sene önce 333 le girmiştim , ki puanlar 20 küsür düşmüştü o sen.ve sondan 5. olarkak girdim. pek girebilceini sanmıorm +

3. sınıfa geçtim ve henüz web tasarımla ilgili öğrendiğimiz toplam bilgiyi sayarsam, galiba 0

sana işlemci nası tasarlanır onu öğretiyorlar.

hiç bişiy bekleme sen bilgisayar mühendisliğinden, bu işler kendini geliştirmekle alakalı, ki bilgisayar mühendisliğine gelirsen weble uğraşmaya bi gram vaktin olcağını sanmıyorum. bence sen bilgisayar mühendisliğine gelmeyi umut ediyosan daha fazla vakit ayır şu dönemde webmasterlığa.

gerçi sen olayı çözmüşsün 57 tık 6.2 dolar. aynı lig de bile değiliz olm aşmışsın.