Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - TRY Çekleri anında bozmak ?
Tekil Mesaj gösterimi
  14  
Alt 13-09-2005, 08:54:43
oNe
Guest

Yapı krediye gidip giş alıyorum ve 2 saat sıra gelmesini bekliyorum ve dua ediyorum işten anlayan birinin olmasına. Çünkü vezneciler durmadan değişiyor ve herkes birbirine soruyor bu ne diye. En son gittiğimde bozamadılar. Sistem değişmişmiş. Fotokopi çektiler ve yarın gelin dediler. Bende iş bankasında hesabım olduğundan oraya gittim. Beni bankanın özel bir görevlisiyle görüştürdüler yani kuyruk sıra mıra yok. Çay ısmarlıyor ne bileyim iyi davranıyor ama kötü yanı yaklaşık 90$ toplam maliyet alıyor. Çek 100$ 'da olsa 10.000$ da olsa bu 90 $ sizden kesiliyor. Çekte 1 ayda bozuluyor.

Citybank maalesefki Türkiye'de çok dandirik. Diğer ülkelerde bu çekler anında bozulmaktadır. ( + zaten havalede var diğer ülkelerde. çeke gerek bile yok )

Sonuç olarak arkadaşlar Google Türkiye'yi sona bıraktı. Gözlerinde bir avrupa ülkesi olarak görünmüyoruz. Bu çok üzücü bence. Birde gelişememişiz daha. Gelişmiş olsaydık citybankta çekimizi anında bozdururduk.