Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Torrentegel YUH!
Tekil Mesaj gösterimi
  36  
Alt 30-06-2008, 12:36:52
torrentegel

Alıntı:
yakoSin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bırakın webmaster'ı falan , bu şekilde kazanılan para HARAM'dır...
Lafım bu kişiyi savunanlara , bu işi beceremiyorsa yapmayacak. Yok site açmış kazanmasın mı , ne demek bu ya , evet bu şekilde kazanmasın..
Siteme koydugum Filmleri indirirken Kaçınız "Acaba HARAM mı?" diye düsündü?Benim Siteme girip Film mp3 program ***** film indirilirken hiç "kardes sen korsan yapıyorsun,çalıyorsun baskasının emegini" diye birseyler duymadım?gayet güzel hitimi alıyordum,reklamlarıma tıklanıyordu,her ay odememi alıyordum..

Ancak gel gelelim,maliye bakanlıgının hostundan sitemden indirdigi ***** filmler,özel ve devlet hastanelerinden indirilen korsan yayınlar,üniversite hostları gibi pek cok devlet kurumu tarafından kullanılmıs sitem AMPEC tarafından cıkarılan kuraldan dolayı kapatılmak istenmiştir..kararın son gününde de milli mac olması sebebiyle hem sitemi kapatmak zorundaydım,hemde bos kalmaması icin Reklamlara tıklayın videoları izleyin demek zorundaydım..

Burda Masum olmaya calısmayın Lütfen,ben bu işi eskiden beri yapıyorum..belki aranızda olmasada zamanında Parayı vuran vurdu Google dan..benim sitemde 3gün reklama tıklayın kalmıssa bu benim bilinçsizligim degildir,"ya tutarsa" mantıgımdır..bende biliyorum adsense nin cok akıllı bir sistem oldugunu,bende biliyorum tıkla indir mantıgının gecersiz oldugunu..TORRENTEGEL YUH demeden once bi düsünün 1 yılda hiç böyle bir olay olmusmu?