Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - kafayı yicem yabancı hit 1 tıklama 3$ türklere su yok :S
Tekil Mesaj gösterimi
  14  
Alt 10-09-2006, 09:55:07
radmin
radministrator

yaw arkadaşlar sanki adsense işine yeni başlamış gibi yazmışsınız.
adsense, alıcı ile satıcıyı buluşturan bir platformdur.google kendi komisyonunu alıp, webmastera yayınlama bedeli karşılığında kazandığı parasını verir.
2 gün önce ddos içi geliştirilen bir firewall için fiyat aldım.
firewall un fiyatı 81.000$.
böyle bir ürünü satan firma, verdigi reklam için tık başına 0,01$ ödeyecek hali tabii ki olmaz.Üreten toplumların gelir seviyesi daha üstün oldugundan, harcamalarıda daha lüks olur.reklamlarına daha çok para harcar.
bizim gariban çicekciler gibi 0,01$ reklama para verirken tereddüt etmezler
Biz ne zaman çok kazanırızın cevabı şu:
biz ne zaman teknoloji üreten bir toplum olursak,
atlet don üretmeyi bırakıp, chip, entegre, transistör üretmeye başlarsak,
üniversitelerimizden mezun olan gençlerimize iş imkanını bulursak,
üniversitelerimiz bilim üretirse,
nobel ödülü almış bir bilim adamı çıkartırsak,
yolda görsem yüzüne tükürmeyecek kadar haysiyetsiz adamları prof yapmazsak, gerçek bilim adamlarını yurt dışına kaçırtmazsak,
belgeseller yada kültür programları ne zaman ki mehmet ali erbil yada seda sayandan çok izlenirse
biz o zaman işte çok kazanırız.
bu ülkede ömrü hayatında internete girmemiş hala milyonlarca insan var. Ne zaman ki insanlar, interneti hayatlarının bir parçası kabul ederler tıpkı mehmet ali erbil ve seda sayanı izler gibi, interneti izlerlerse,
büyük holdinglerinde gözü artık internete kayar ve buraya büyük paralar akmaya başlar.
Türkiyenin teknoloji devi oldugunu iddaa eden Vestel bile reklam vermiyor internete daha ne olsun.
Vesteli geçtim Türkiyenin bilgisayarı sloganını kullanan "Casper Computer"
bile reklam vermiyor bilgisayara, internete...
Hal böyle olunca çicekcilerin verdigi reklamlar ile kazanmaya devam etmekten başka bir yolumuz yok türkçe sitelerden....

Bir Güldün Yâr sen, hep elime batanı
Seni dalından kopardım, kan doldu avuçlarım...