Bundan 5 dk önce arkadaşlar funch@w.cn msn adresime adsense-tr@google.com adresinden mail geldi ve ben bu adresle adsense hesabı açmamıştım.

Merhaba, Şartlar ve Koşullar'ımız ve program kurallarımıza göre bütün yayıncıları sürekli olarak izleriz, ve kurallarımıza uymayan yayıncıların hesabını veya sitelerine reklam sunmayı durdurma hakkımızı da saklı tutarız. Uzmanlarımız hesabınızın program kurallarımızla uyum içinde olmadığını farketti. Sonuç olarak, hesabınızı durdurduk. Google'ın, Google reklamlarını hem yayıncılar hem de reklamverenler için daha etkili kılacağına inandığı bazı kuralları vardır. İfade özgürlüğüne güçlü bir şekilde inanırız, ve web üzerinde arama sonuçlarını sansürlemeden gösteririz. Aynı zamanda, Şartlar ve Koşullar'ımızda belirtildiği gibi konu AdWords programımızda yayınladığımız reklamlara ve bu reklamların üzerinde AdSense programı dahilinde belireceği sitelere geldiğinde editöryel tedbirler alma hakkımızı saklı tutarız. Anlayışınız için teşekkürler. Saygılar, Google AdSense Ekibi

Mailde yazanlar bunlar ve normal adsense hesabıma girebiliyorum.Bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ettim şimdkten teşekkürler.