Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Türkçe mi - İngilizce mi? Ne dersiniz...
Tekil Mesaj gösterimi
  10  
Alt 23-06-2008, 22:59:47
Hobilendik

Smile
Öncelikle cevaplarınız için hepinize çok teşekkürler...Gelen cevaplar yarı yarıya aslında. Sizler de aynen benim gibi ikisi arasında kaldınız sanırım.

Alıntı:
GosuNinja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
türkçe yap , ingilzce bnmde bloğum var ama haka 500tekillerdeyin 4 aydır :S
@GosuNinja; Daha önce İnglizce deneyen birisi olarak, bloğunda SEO, backlink, doFollow Commenting gibi olaylar ile uğraştın mı? Sadece unique içerik yetmeyecekdir sanırım...

Alıntı:
ayna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çeşitli konularda ingilizce içerikli bir çok blog ve site açtım 2 yıldır. ne yapılması gerekiyorsa yaptım, hatta bazıları özgün içerikti ama tekil hiç bir zaman 500'ü geçmedi......
@ayna, Senin sitenin içeriği de böyle Microsoft Ofis programları ve uygulamaları üzerine miydi yoksa başka konular mı? Hem senin hem de GosuNinja'nin tekil 500 hit de kalmanız beni düşündürdü.

Alıntı:
kacar82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adsense için yapıyorsan ingilizce yap. Az it çok para... Ama adsense için yapmıyorsan türkçe yap ki tük kazansın öle değilmi Yani sende zevk al...
@kacar, unutmadan, siteyi açmaktaki asıl hedefim Adsense. Ama seve seve Excel, Access, SQL, Word gibi konularda sorunuz olursa PM atarsanız size elimden geldiğimce ve zamanım varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Hedefim Adsense diyorum ama seveceğim ve bilgim olan konular üzerinde sıkılmadan içerik yazabileceğimi düşünürsek hedefin 100%'ü de Adsense değil aslında. Elbette SEO, backlink vb... teknikler üzerinde de yoğunlaşacağım(ki bunlar hakkında araştırmna yapmayı da çok seviyorum). Bunlarla uğraşırken de emeğimin, zamanımın da boşa gitmesini hiç mi hiç istemiyorum.

Biraz daha sizlerden gelecek yorumları dikkate alacağım. Umarım güzel fikirler ve tavsiyeler gelmeye devam eder.
Sponsored Links