Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 21 tıklama 4,69 $ kazanç buyrun
Tekil Mesaj gösterimi
  49  
Alt 23-06-2008, 18:42:20
aLKaDraZ

Alıntı:
mustilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kısa ve öz bir şekilde cahillik böyle birşey olsa gerek sevgili arkadaşım ben diyorumki ona buna bakma kendin birşeyler geliştir kendin üret artistlik yada gövde gösterisi yapacak olsaydım emin ol daha tatminkar ve daha yüksek kazançlı diger sitemin kazanç screenini koyardım. Kızdıgım konu ise benim ne yaptıgım yada nasıl kazandıgım önemli degil sende insansın sendede beyin var neden onu benim nasıl yaptıgımla ilgileniyorsunki kendin düşün kendin kafa yor.
Onu nasıl yaptıgınla ben ilğilenmiyorumki. Sadece ilk mesajındaki yazdıklarına takıldım ben. Burda yazılanların yalan oldugunu sölüyorsun. Burda insanlar makaleler yazıyor e-booklar satıyor. Ve sen çıkıpta bunların hepsine faso fiso diyorsun. Cevap aradıgımızda ise hiçbir cevap vermeden sadece polimiklere cevap veriyorsun. Ee durum böle olunca ister istemez böle düşünmek zorunda kalıyoruz.Birde ben zaten bu yola başımı koymuşum. Yıllardır araştırma yapıyorum. Kazancımda iyi Allaha şükürler olsun. Fakat ben insanların kafasını bulandırmıyorum. Paylaşacaksam bir şey paylaşırım.

Kimine göre yalnızlık,hasta kişinin kaçışıdır; kimine göre de, hasta kişilerden kaçıştır.