Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense Hesabımı Bedavaya Veriyorum Sizden Tek Bişey İstiyorum
Tekil Mesaj gösterimi
  17  
Alt 07-09-2006, 18:59:03
deeds

iş o kadar o kadar karıştı herkez o kadar değiştirdiki işim yok diyenler siz ananızın karnındamı öğrendiniz öğrende gel diyeniniz olur öğrenme yolundayız siz napıyosunuz tecrube öğreniyoruz skystar abi allah razı olsun senden bedavaya kurarım dedin tamam dedim bende ama ben senden tema istedim zorla yapta yapmı dedim ne dediysem rica ettim yapacakların için teşekkür ettim ama ben öle illa temamı yaz dedim abi tamam saol vazgeçtim yarım istemiyorum saol yinede son olarak baron bey yaw kardeş sen işi bikemden neye atlıyon o konudada atlamıştın bi muhabbetimiz varki ben onunla öyle konuşuyorum dimi onur abide biliyorki aynı şeyleri o bana yapsa ki yaptı kız meselesi yine ben yanaştım barışmaya son olarak ne diyeyim ki her gelen kötülemek istiyo nedir bu kin nedir bu nefret anlamış değilim yardım artık istemiyorum sizin gibi yardım edipte burada yok etcem falan yazcaksanız kalsın ama yinede vaktinizi aldım saolun hadi allaha emanet olun...
son olarak yok ilk bu siteyi istedin demişsin abi yeni gördüm abi w a ... olduğunu öğrenince vazgeçtimde www.emp3indir.com böyle bi tema kurabilirsin demedimmi abi allah avr doğru konu hadi allaah emanet.

Kaybeden beklentisi olandır
Sponsored Links