Arkadaşım Şöyle Sölim. Profilimdeki sitem üzerinden başvurdum. Gelen Mail Aynen Şöyle ;

Sayın Şeref GÜLTEKİN,

Üyelik başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı onaylanmamıştır.

Gerekli düzenlemeleri yapmanız halinde siteniz yayına alınmak üzere tekrar onay sürecine tabi tutulabilir.

================================================== ========
Onaylamama gerekçemiz:

LinkZ, reklamverenin hedef kitlesine göre kelime bazlı olarak geliştirilen bir reklam modelidir. Kategorilendirilmiş web sitelerinde dolaşan ziyaretçilerin ilgi alanlarına göre seçilen kelimeleri birer reklam panosuna dönüştüren LinkZ, kullanıcının doğru ürün ya da hizmetlerle tanışmasını sağlarken, reklamvereni de direkt olarak hedef kitlesiyle buluşturmaktadır.

Internet kullanımı gün geçtikçe artmakta ve aynı site çok farklı kitlelere hitap edebilmektedir. Bu da hedef kitlenin bile kendi içinde çeşitli sınıflara ayrılması anlamına gelmektedir. Dolayısıyla aynı kullanıcı kitlesinde yer alan kişileri sonuca ulaştıracak anahtar kelimelerin farklılık göstermesi kaçınılmazdır. Tüm bunlar göz önüne alınarak yayıncıların en az 500 kelime barındıran ve sürekli güncellenen bir içeriğe sahip olmaları gerekmektedir. Bu içerik aylık -en az- toplam 100.000 sayfa görüntülenmesine olanak verecek bir nitelik taşımalıdır.

LinkZ içerik tabanlı bir reklam modeli olduğundan, yukarıda bahsedilen nitelikleri taşımayan site ve/veya Internet uygulamalarının yayıncıya herhangi bir getiri sağlaması mümkün olamayacaktır.
================================================== ========


LINKZ'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,


Filiz Ariktekin | Yayıncı İlişkileri
T +90 (212) 444 54 65 -
F +90 (212) 213 7007
http://www.linkz.net


Bu Mail Baş vuru Yaptıkdan 20-25 gün sonra cevap olarak geldi.