Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Katreklam Vs Adsense
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 04-09-2006, 17:58:31
radmin
radministrator
 
Standart

Katreklam Vs Adsense

Mail atıp aşağıdaki soruyu sormuştum, cevabı en dogru kaynağa sorayım dedim:

katreklam.com ile adsense reklamlarını ayni sayfada kullana bilir miyiz?

Gelen cevap

Alıntı:
Alıntı
Merhaba,
E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.
Google AdSense program kuralları Google reklamlarının diğer içerik hedefli reklamlarla aynı web sitelerinde gösterilmesine izin vermez. Yani, Google reklamlarını taklit eden veya bunlarla karıştırılabilecek nitelikte olan reklamların olduğu aynı web sitesine Google reklamlarının konulmasına da izin verilmez. Bu kurallar çerçevesinde, Katreklam reklamları içerik hedefli bir ürün olduğundan dolayı AdSense reklamlarının olduğu sitelerde gösterilemez. Bunun yanısıra, ortaklık veya kısıtlı metin bağlantılarına izin vermekteyiz.
Arama için AdSense kullanıyorsanız, diğer arama hizmetlerinin veya arama hedefli reklamların aynı sitede gösterilmesine izin vermediğimizi de hatırlatırız.
Bu kuralları koymamızdaki gaye, reklamcılarımızın haklarını ve AdWords ve AdSense programlarının dürüstlüğünü korumaktır.
Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi sorularınız varsa, lütfen önce AdSense Destek sayfasını ziyaret edin ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.
Saygılar,
Özgür
Google AdSense Ekibi
______________________________________________________

Bir Güldün Yâr sen, hep elime batanı
Seni dalından kopardım, kan doldu avuçlarım...
Sponsored Links