bana böyle bir mail geldi ama pin kodunu göremedim .. pin geldi diyor ortada pin yok yada ben pin nedir bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı
Merhaba,

Size normal posta yoluyla bir Kişisel Kimlik Numarası (PIN) gönderdik. Bunu yaklaşık 2-4 hafta içerisinde almanız gerekiyor. AdSense ödemeleri almaya hak kazanmak için PIN’inizi, aldıktan sonra hesabınıza girmeniz gerekir. PIN’inizi girmek için PIN postanızla birlikte gelen talimatları takip etmeniz yeterlidir.

Yayıncıların, PIN’lerini girmek için ilk oluşturma tarihinden itibaren 6 ayları olduğunu unutmayın. PIN’inizi 4 ay içerisinde girmezseniz, web sayfalarınızda Genel Hizmet İlanları (PSA’lar) görüntülemeye başlayacağız. PIN’inizi 6 ay içerisinde girmezseniz, hesabınız devre dışı kalacak ve ödenmemiş kazançlar ilgili reklamverenlere geri ödenecektir. Google AdSense PIN Process adresinden PIN politikamız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ödeme alma hakkında diğer sorularınızı için, lütfen Payments Guide sayfasını ziyaret edin. Bu bilgileri bir video sunumu halinde görmek isterseniz, AdSense Introduction to Payments Demo adresinde bulunan Ödeme demo'muzu (şu anda sadece İngilizce dilinde mevcuttur) izlemenizi tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi