Alıntı
E-postanız için teşekkür ederiz.

Hafta sonu ofiste olmadığımızdan dolayı şu anda size cevap veremiyoruz; ancak sorununuzu çözebilmek için yardımcı olmak isteriz. Her zaman için, aşağıda belirtilen çevrim içi bilgi kaynaklarımızdan veya yardım merkezimizden kolayca detaylı cevaplar bulabilirsiniz. Çevrim içi kaynaklarımız aradığınız bilgileri size sağlayamıyorsa, hafta sonundan sonra mesajınızı tekrar göndermenizi rica edeceğiz. Size yardım etmekten memnun olacağız. Operasyon merkezimiz İrlanda'da bulunduğundan dolayı çalışma saatlerimizin yaklaşık olarak Türkiye'ye göre 2 saat geride olduğunu hatırlamanızı rica ederiz.

AdSense Yardım Merkezi, ödemeler ve PIN konuları, giriş bilgisi işlemleri, raporlama ve kazançlar ve kontak bilgilerinin güncellenmesi gibi en sık sorulan konuları kapsar. Yardım Merkezimize, http://www.google.com/adsense/support?hl=tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yardım Merkezimizden istediğiniz bilgilere ulaşamazsanız, yayıncılar için düzenlenmiş AdSense Yardım Forumu’na sorularınızı ekleyebilirsiniz AdSense Yardım Forumu | Google Groups. Ayrıca, bazı yararlı bilgilere AdSense Blog Google’a içeriden bir bakış sayfasından da ulaşabilirsiniz.


Saygılar

AdSense Ekibi
adsensemi onaylasınlar diye dünde mail attıgımda bunu yolluyolardı yasal yoldan şikayet edecem walla haksızmıyım sizce....