Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Bıktırıcı Kontör ve Ahlaksız Reklamlara Çözüm Aranıyor ?
Tekil Mesaj gösterimi
  85  
Alt 03-06-2008, 14:29:07
MyZurna

Alıntı:
kopekolduren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dünkü b*k gelmiş benim zeka kapasitemi ölçüyo hadi gülüm yaylan.
ayrıca milletin aklı fikri yokmu. o sitelere giriyolarsa sapkınlıklarından giriyolardır.Düzgün bir insan kocanı aldat yazısına fln atlarmı? sen sapıkları ne diye koruyosun anlamadım sendemi sapıksın. sapık işbirliği flnmı

Madem derdin kazandığın para değil bu reklamlar. Kaldır adsenseyi olsun bitsin. Ben sana öneri sunuyorum kabul etmiyosun. Demekki menfaatçinin önde gideni sensin. Karşı olduğun halde adsense reklamlarını sitende barındırarak milletin senin tabirince dolandırılmasına destek oluyosun.

Ayrıca sen değil senin feriştahın gelse o reklamlara engel olamaz Çünkü o reklamlar hergün farklı domaine farklı textler ile açılıyor.

Bak işte Aynısını Yaptı. Kontör Reklamları Dolandırıyor Milleti Demiştik. Ahlaksız Reklamlar için ise Dini Konuların İçinde Görünmesi Ayıp Demiştik. Niye Tıklıyolar Diyor. Allahım ya Sabır. Arkadaşım Adsense Sadece Bu Reklamlardan mı Oluşuyor. Engelleye Engelleye Şükür Çoğundan Kurtuldum. Feriştahımı Gelse Demiştin ya Geldi Yanımda Feriştahımında Sana Selamı var. İlkokul Terk mi Diyor Senin için .

Zurna