Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Bıktırıcı Kontör ve Ahlaksız Reklamlara Çözüm Aranıyor ?
Tekil Mesaj gösterimi
  74  
Alt 03-06-2008, 02:47:51
svamder

karını kocanı aldat dıye reklamlar cıkıyor sitelerimizde adamlarda "kullanmayın dıyor"....
?????????aslında onlarda bi yerde haklı kulanmamak lazım mı dıyeceksiniz?????????

bızım işimiz reklamcılık,adsenseyi kullanmasak ne kullancaz?hadı adsenseyı kulanmadık dıger partnerlere sarıldık dıyelım e zaten bu işi boyle çeviren bu konuyu bu foruma actıran burda boşuna dil dokmemizi kimler saglıyor???

olay kısır dongu olmuş cok guzel valla tam istedikleri gibi... BOYLE AHLAKSIZ SEYLER YAZMAYIN BARE;kocanı aldat,karını aldat? bu ne dir ???BU MU BİLMEM KAÇ BİN YILLIK TURK ULUSUNUN KULTURU??????????
sımdı konturculer bana kızarlar;ama sıte ıcerıgıne baglı dıyorlar bıde bazıları,kontur reklamları cıkmasın dıye paso otel sitesi mi yapalım?????? gir ************* a bak orda bile aynı durumlar bana ne cıkıyorsa,sana ne cıkıyorsa,antolojidede aynı reklamlar cıkıyor,antoloji cop sıte mı oldu sımdı?????
KURMUŞSUNUZ Bİ KURGU;yonetmen ve tum alt kadro belli,oynayan belli yazan beli hala burda KELİME OYUNLARI İLEN cevaplaşıyorsunuz....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++
boyle devam ederse adsense-tr hattı KAPANSIN,harbiden adam gibi şirketlerle çalışalım.DİNİ SİTEDE BİLE ÇIKIYOR,DİNİ SİTEDE BİLE,DUALAR HADİSİ ŞERİFLER OLAN Bİ BOLUMDE "KOCANI ALDAT,KARINI ALDAT"............................................ ..............................
Bu reklamı veren ıcın ne guzel seyler dusunuyorum biliyor musunuz?Hergun onu "guzel guzel cümle ve kelimelerle anıyorum"
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++
daha da fazla konusmayacam bu konu ılen ılgılı hepınıze tesekkurler.

Konu svamder tarafından (03-06-2008 Saat 03:35:52 ) değiştirilmiştir..