Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Bıktırıcı Kontör ve Ahlaksız Reklamlara Çözüm Aranıyor ?
Tekil Mesaj gösterimi
  60  
Alt 01-06-2008, 13:51:18
kopekolduren

Tüm yazıları okudum. Bir çok kişi saçmalamış. Hatta çıkmış 3-5 gerzek saçma sapan ötüp durmuş

Eğer adsenseden kazanamıyorsanız gidin başka alternatifler deneyin. Yok kontör reklamı çıktı yok partner reklamı çıktı diye ağlamayın . Adwordste böyle bir engellememi var ? isteyen istediği reklamı verir. sende bunu kabul edip sitene adsense kodlarını yerleştirdiysen sonra az kazanıyorum diye zırlamayacaksın. Gerçi o reklamlar olmasa reklamlarınada tıklanmaz zırnık alamazsın o başka mesele örneğide yaşandı bunun. ringofon adwordsü yasakladığı zaman . bir çok webmaster ağlamaya başlamıştı şu kadar hitim var ama tık gelmiyo diye. Yani kullanıcıların ilgisini çekiyor kontör - partner reklamları böylece reklamlarınıza tıklıyorlar. Onlarda olmasa ne yapcaktınız kimbilir

Eğer siten dandikse zaten dandik reklamlar çıkar. Git ilk kendi siteni düzelt.

ayrıca ne kadar filtre kullanırsanız kullanın hiç bi işe yaramaz. Burda böyle ağlayıp zırlayıp sızlanacağınıza gidin özgün içerikli adsenseden çok kazanabileceğiniz kelimelerle ilgili siteler yapın . 0,01 le verilen reklamlar sizin sitelerinizde çıkıyor kaliteli sitelerde çıkmıyorsa kusura bakmayın ama sizin sitelerinizde sorun var demektir.

BGCReklam