Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense Reklamlarıyla Katreklam Reklamlarını Birlikte Yayınlasam Google Kızar mı?
Tekil Mesaj gösterimi
  15  
Alt 28-08-2006, 16:45:06
WhiteKey
Gold üye
 
Standart
Alıntı:
Alıntı
Google reklamlarını veya Google arama kutularını içeren sayfalarda rakip reklamlar veya hizmetler olarak adlandırdığımız ürünlerin gösterilmesine izin vermemekteyiz. Buna Google reklamlarını taklit ederek sitenizde Google ile ilişkiliymiş gibi görünen reklamlar da dahildir. İçerik tabanlı reklamlar almayı seçtiyseniz buna tüm diğer içerik hedefli reklamlar da dahildir. Google arama hizmetlerini almayı seçtiyseniz buna aynı sitedeki diğer arama hizmetleri ve Google’ca hedeflenmemiş reklamlar da dahildir. Ortaklık veya kısıtlı metin linklerine izin veriyoruz
bizim reklamlarımız ne google ile bağlantılı gibi gösteriliyor nede şu anda içeriğe göre reklam gösteriyoruz o yüzden bu kurallara göre hedef yahoo, msn gibi aynı mantıkta içeriğe göre reklam çıkaran reklam kuruluşlarıdır.

Bizde içeriğe göre reklam çıkarmaya başlayacağız tabiki ama herşeyin bir zamanı var google' ın kurallarına aykırı bir durum olduğu zaman veya işleyişimizde google kuralları ile çelişen yerler olduğu zaman bunu size bildiririz kesinlikle sistemimizi kullandığınız için başka bir yerden gelecek kazancınızdan olmanızı istemeyiz. Dediğim gibi ileride google kurallarına göre katreklam kullanılamayacak kimbilir istediğimiz anlaşmalar gelirse bizim kurallarımıza görede mynet ve google kullanılmaz.. ama şimdilik bir problem yoktur.
mail ilede sorabilirsiniz kimse soru sorduğu için sistemden çıkarılmaz en fazla uyarı olarak kaldırmanız istenir..

kolay gelsin
______________________________________________________

JrWhiteKey Facebook sayfası alım satım işlemlerininde benim ortağımdır. Ödemeleriniz güvendedir :P