SSRiders adlı üyeden alıntı
Önce kendimi tanıtıyım
Yaklasık 2,5 senedir AdSense ile iç içeyim. Ve Google AdSense nin atacağı hemen her adımı onlardan önce tahmin ediyorum ve her seferinde bu tahminlerim doğru çıkıyor.
Priapos Çok güzel bir yazı hazırlamışsın emeğine sağlık. Yalnız bazı Düzeltmeler yapıyım müsaden ile...
Bu bilgide bir yalnıslık var bizim Hesaplarımızın açılmasını ve kapatılmasını İstanbul daki Google'nin ofisindeki AdSense yetkilileri yapmakdadır.
Burda "35" gibi bir rakamı neye dayanarak sölüyorsun ? Google INC ile hiç çalışdın mı ? Ekranlarını gördün mü ? Bunu bu kadar kesin söliyebilicek bilgiye nerden sahipsin merak ediyorum ?
Priapos arkadaşımızın vermiş olduğu bilgileri doğrudur. AdSense Hesaplarınız banlanmak için bu tarz sebebler bakar.
Ve AdSense ile ilgili diyeceğim birkaç cümle ;
Google AdSense Türkiye Ekibi şu anda sıkı yönetim ilan etmişdir. Bu yönetim benim tahminim 1 seneye yakın bir süre daha sürücekdir. Neden sıkı yönetim ? Çünkü Google AdSense yi Eylül ayına kadar çok güzel bir şekilde sahte hesaplar sahte siteler ile "hortum"laya biliyordunuz. Bunun farkına varıldı ve önüne geçilmek için Türkiye de sıkı yönetim ilan edildi. Bu dönem içerisindeki bütün Google Türkiye Ekibi yenilendi personel olarak . Size tavsiyem geçici bir süre AdSense hesaplarınızı banlatmadan elinizden geldiğince gerçek tıklamalar yapın çok yüksek gelir alırsanız hesabınız banlanır Hit-Gelir oranınız saçma olmasın. Elinizdeki AdSense hesaplarınızı banlatmamak için çalışın yoksa adınıza yeniden AdSense hesabı alamazsınız.
Kafamdan geçenleri tam olarak yansıtamadım yazıya. Bunun sebebi son bikaçgündür uyamamam sanırım Kusura bakmayın. Birgün daha düzgün bi şekilde açıklıcam bu konuları.Detaylı sorularınız için PM arabilirsiniz.
Priapos arkadaşım cümlelerimi iğneli bulma sadece merak ettim neye dayanarak bu kadar kesin konusabildiğini.
Öncelikle şunu söyleyeyim , Google türkiye ofisinde AdSense Destek elemanı çalışmıyor, Adwords satış elemanları mevcut.

panel konusunu burada söylemek istemiyorum...

Cümlelerinizde iğne aramadım çünkü okurken rahatsız olduğum TÜRKÇE hataları yapmışsınız, tekrar tekrar okumak istemedim.

kolay gelsin.