Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Ucuz reklamlardan nasıl kurtulunur? Çok zevkli :))
Tekil Mesaj gösterimi
  19  
Alt 22-05-2008, 23:56:12
digiklan

Ucuz reklamlardan kurtulmanın yolu pahalı reklam alabilecek kapasitede siteler yapmaktır.
Senin sitene niye pahalı reklam gelsin kardeşim.
Senin bu zihniyete sahip olduğunu bilseler sana reklam bile vermezler.

Cidden bunu düşünüyorsan ve yapıyorsan yazıklar olsun.
Adam tanıtım olsun diye para harcıyor sen de adamı yıpratmak için tıklıyorsun.
Bu yaptığını tanımlamay akalksak kul hakkı yemekten tut ahlaksızlığa kadar gider.

Adam senin hakkını mı gaspediyor? Yayınlama reklam. Ne demek ucuz reklamlardan kurtulmak.
İşte bu zihniyet yüzünden Türkiye adam olmuyor.

Bu zihniyetle hareket eden adam Belediye daha yeni otobüs alsın diye eski otobüslere de sabotajda bulunur.

Saçma arkadaşım yaptığın iş. O adam o reklamdan para kazanmalı ki bir daha reklam versin. Sonra bir daha. Sonra onun o işten para kazandığını gören rakip firma rekabete girsin reklam fiyatını yükseltsin. Böylece rekabet artsın ve sen de daha yüksek fiyatlı reklam yayınlamış daha çok kazanmış ol.

Zaten gelirlerin düşmesinin sebeni tam da bu zihniyet güzel kardeşim. Birileri kendi sitelerindeki reklamlara tıkladığı, uyduruktan hitler sağladığı için reklam veren para kazanamıyor. Ben 100 YTL reklam vermişim 1000 kişi girmiş ama hiç biri benim işime yarayan adam değil hedef kitlem değil. Ne olur bir sonraki reklam vermem salak mıyım?
Böylece reklam azalır, gelirler düşer.

Gelirlerin düşmesinin asıl nedeni insanların reklamlardan dönüş alamaması bu nedenle reklam vermemeleri. Reklam veren çok olsa rekabet artar kazanılan para da artar. Ama bazı arkadaşlar webmasterlık ile *************** haksız rekabet ve geliri iş sayıyorlar.
Onlar google ı dolandırdıklarını sanıyorlar ama dolandırdıkları reklam veren sıradan insanlar.

Ben böyle konuları görünce gerçekten çok utanıyorum ve ayıplıyorum.
Bu kelime çok iyi ifade ediyor kardeşim.
Yaptığın gerçekten AYIP!
Sponsored Links