Reklam İnceleme Merkezi nedir?
Reklam İnceleme Merkezi, sayfalarınızda görünen yerleşim hedefli reklamları incelemenize olanak tanıyan yeni bir yayıncı aracıdır. Reklam İnceleme Merkezi, yayıncıların sitelerinde görünen yerleşim hedefli reklamlar üzerinde daha fazla şeffaflık ve kontrol elde etmesini sağlamaktadır. Reklamlara, metin veya resim reklamı gibi, türlerine göre filtre uygulamanın yanı sıra reklam gruplarına ve reklamverenlere tek tek izin vermeyi veya engellemeyi seçebilirsiniz.
Reklam İnceleme Merkezi'ndeki reklamları engellemeyi seçerseniz, reklam grubunu veya reklamvereni engelleme sebebinizi belirtmeniz gerekir. Reklamverenlere sunduğumuz bu geribildirim reklamverenlere, daha fazla sitede görünmek üzere reklam kalitesini, içeriğini ve alaka düzeyini nasıl ayarlamaları gerektiği hakkında fikir vermektedir.
Reklam İnceleme Merkezi'ni seçme, kullanabileceğiniz reklam inceleme seçenekleri ve Reklam İnceleme Merkezi'nde alacağınız kararların geliriniz üzerindeki etkisi hakkında daha fazla bilgi.Google Help SayfasındanAyrıca Şunlarıda Okumanızı Öneririm:


Biraz ilginç olacak ama... Neredeyse 20 defa gönderdiğim şu mailden sonra:

Alıntı
Sevgili Googler Amcalar;

Eğer bizi seviyosanız (ki biliyoz pek sevmediğinizi..) rekabetçi reklam filtresine, site adresi engelleme yerine,
"reklamda geçen cümle" engelleme şeysi koyun. Benim hoşuma gitmiyor kontor olayı falan, "Bedava 250 Kontor" diyor reklamda, Reklamın reklam olduğunu anlamayan bazı ziyaretcilerim o sitelere giriyor ve dolandırıyorlar, sonuçta onların dolandırılmasına yol açan benim ve ben dolandırmışcasına hakaretler işitmeye başladım.

Koruyacaksanz 2 tarafı da koruyun. Sorun para kazanmak falan değil, sorun prestij kazanmak veya kaybetmek.
Google dan böyle bir hizmet gelmesi beni çok mutlu etti..

(: Henüz nasıl kullanılacağı hakkında tam bi bilgim yok ama öğrenicem elbet.

kontorcüler bittiniz olum..