Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Güncel Çöp Siteler
Tekil Mesaj gösterimi
  63  
Alt 16-05-2008, 16:54:26
cache

Alıntı:
karayelturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben artık filtre yapmıyorum.bu yüzden bir arkadaşım banlandı.(kesin değil ama başka hiç bir ihlali yoktu)

bunun yerine şunu yapıyorum. günde 5 saatimi net başında geçiriyorum ve gezdiğim tüm sitelerde özellikle bu ringofon ve flycell reklamlarına tıklıyorum.adamların bütçesine gıcıklık.birgün bitecek elbet

birde merak etiğim bu adamlar ki burda da çok var eminim bu reklamların karşılığını alabiliyorlar mı?bu reklamları bunlar nerden alıyor?bir numara melodi indirdi diyelim kaç para kazanıyor?

amaa asıl merak ettiğim şu : binlerce insan kazıklanmışken hala bu reklamlara atlayıp numara giren salaklar var mıdır acaba ?
valla atlayıp numara giren varki hala adamlar arı gibi çalışıyor. bu topik 3k kadar okunmuş dediğin gibi hergün adsense kullanan 10 site gezdiğin varsayımına dayanaraktan o sitelerin herbirine 1er kez olmak üzere kontur reklamalarına tıklama sureti 3000 *10 = 30000 tık yapılmış olunsaydı şuan arılar bir miktar yorulmuş olurdu velasıl bu topiğe olan talebi anticep antikontur talebine dönüştürmüş olurduk.

cepcilere hayır r10.net adsense kullanıcılarını koruma yarışmasımı başlatılsa acaba

şaka bir yana bitmedi bitmiyor bitmeyecek gibi görünüyor bu cepçiler..