Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Pin geldi Ama Para Kazanamıyorum....
Tekil Mesaj gösterimi
  4  
Alt 22-08-2006, 00:50:08
NoDRaC

Alıntı:
STI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyi bir içerik yoksa forumunda iyi reklam yabda hiç çıkmayabilir,bu yüzden tavsiye reklamları deneyebilirsin.ayrıca reklam yerleştirme politikalarınada bir göz at
önce tavsiyen için teşekkür ederim reklamları ilk mesaj içöine yerleştirmeyi düşünebilirim ozaman daha iyi sonuclar elde edebilir zaten su anda 10bin gösterime maks 10 tıklama alıyorum...

Alıntı:
Alıntı
İçerikli faydalı bir site ac buradaki hitini kullan (Banner reklam, text reklam olarak)
hazır ingilizce siteler var acaba onlardan kullansam sorun yasarmıyım bir sitede görmüştüm meshur cok kazandıran paralı reklam sayfası yapmışlar hergün ismini değiştiriyorlar bu normal ziyaretcilerin göremeceği bir forumda başlık acmıslar bugun kimler tıkladı hergun bu sekilde topic acıp linki veriyorlar işte tıklamanızda sonra 24 saat geçmeli felan die ve bu adamlar 4 5 aydır ayni taktikteler böle birşey yapılsa google ın dikkatinimi cekermi bu adama haftada 1 dolar kazanıyordu şimdi günde 2 3 dolar kazanıyor diye

Konu NoDRaC tarafından (22-08-2006 Saat 00:53:14 ) değiştirilmiştir..