30 nisan kazançlarında bu şekilde verilmiş ilk kez oluyor

açıklamada yapılmış

umarım sonra bir sorun olmaz.............

düzeltme 53 dolarmış


Alıntı
Düzenlemeler

Kazançlarınızın içinde çeşitli nedenlerle alacaklar veya borçlar da bulunabilir. Bunların tümü Ödeme Geçmişi sayfanızda listelenir. Olası düzenlemelerden bazıları şunlardır:

Arama İçin AdSense masrafları: Google AdSense Şartlar ve Koşullar bölümünde belirtildiği gibi Arama İçin AdSense kazançlarınız, masraflarla sıfırlanabilir. Bu, yalnızca bazı yayıncılar için geçerli bir durumdur. Daha fazla bilgi için bkz AdSense Destek.
Çek Masrafları: özel çek dağıtımlarına veya ödemeyi kesme isteklerine ilişkin masraflar
Geçersiz tıklamalar: geçersiz olduğu tespit edilen tıklamalar için yayıncılara ödeme yapılmaz. Raporlarınızda görünen tıklamaların geçersiz olduğu saptanırsa, kazançlarınızda gereken düzenleme yapılır ve reklamverenlere paraları geri ödenir.
Diğer: Bu, gelir transferleri veya güvenli ekspres teslimatıyla alakalı gelir transferleri gibi diğer kategorilere dahil edilmeyen borçları ve kredileri kapsar. Bu kategoriye Şartlar ve Koşullar'ın Ödeme bölümünde belirtildiği gibi, zamanında ödeme yapmamış reklamverenlerden elde edilen gelirler üzerindeki tek tük kesintiler de dahildir.
https://www.google.com/adsense/suppo...ui&medium=link