Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - blogspot a adsense kodumu koymak ıcın?
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 23-04-2008, 14:15:37
myclub
 
Standart

blogspot a adsense kodumu koymak ıcın?

Hesap Ulaşımı
Ortak web siteleri, reklamlarınızı göstermek için özel özellikler sunmak veya web sitelerinde istatistikler görüntülemek amacıyla, sistemimizden AdSense hesabınıza erişmek üzere izin ister. Bu durumda bu istek için onayınızı isteriz. Erişim verip vermemek konusunda özgür olmakla birlikte bu erişimin ortak sitelerde reklam göstermek, gelir oluşturmak veya rapor görüntülemek için gerekli olabileceğini unutmayın. Erişim verme kararı alırsanız ilgili ortak hesabınızın bazı kısımları sizin adınıza yönetebilecek ve size göstermek için bazı raporlara erişebilecektir. Banka hesabınız veya ödeme geçmişiniz gibi kişisel bilgilere erişmelerine asla izin verilmeyeceğini hatırlatırız.
<blogger.com> web sitesi hesabınıza erişim isteği gönderdi:

Evet, <blogger.com> hesabıma ulaşabilsin
Hayır, <blogger.com> hesabıma ulaşamasın
! Önemli - <blogger.com> sayfasına AdSense hesabınızda bulunan reklam koduna ve performans bilgilerine erişimi reddetmeyi seçiyorsunuz. Devam ederseniz, AdSense hesabınızı <blogger.com> sayfasından yönetemeyeceksiniz.

<blogger.com> tarafından sağlanan hizmetler için, aşağıdaki açıklandığı gibi web sitelerinden elde ettiğiniz gelirin bir kısmını alırlar:

Ortağın Gelir Payı: İçerik (AdSense Online) 0.0 %
Arama (AdSense Online) Uygulanamaz
Tavsiye (AdSense Online) Uygulanamaz

bunu yapınca paramın bir kısmını alabılıyorlarmı yada kötü bi yanı warmı arkadaşlar acaba

Konu myclub tarafından (23-04-2008 Saat 14:45:47 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links