Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense yine coşmaya başladı : )
Tekil Mesaj gösterimi
  23  
Alt 15-04-2008, 17:20:56
mg-web

Alıntı:
r10ceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
valla ben halla ısrar ediyorum ve zeka seviyemin de gayet iyi farkındayım. Israrla üzerinde duruyorum, 1700 gösterimden 2 tık karşılığında 2,95 alan bir adam tıklama oranının 0,001176 olduğuna üzülemezken, 2 tıkın getirdiği para - miktarı neyse hiç önemli değil- buna sevinebiliyor.

uzun vadeli düşündüğünde veya geriye dönük ben senin hesabını ortaya koyabilirim. tıklama oranının normalin ötesinde zayıf bir oranda. bence sen bu tıklanma oranını arrtıracak çözümler üzerinde yoğunlaş, millete laf yetiştireceğine.

sana destek çıkan insanların da ağzının sulanması iştahını kabartmasın. ne yapıp et tıklama oranını yükselt.
Eyvallah arkadasım sağol.ama o tıklanma oranı önemli değil benim için.çünkü diğer sitelerimin oranları gayet yüksek.sadece adsense nin oranlarının yükseldiğini göstermek istedim.senin zeka seviyeni anlayan anladı -ki bu benim umrumda değil.herkesin iyi açıdan baktığı bu olay sen nasıl ters açıdan bakıyorsun o benim kafamı karıştıran ayrı bi mesele.(o konuya hiç girmek istemiyorum).+ olarak tıklanma oranımın çok olması yada az olması sadece beni ilgilendirir ve o konuya ben karar veririm belki böyle mutluyumdur orası da benle alakalıdır.Şu arkadasımızın bi lafı vardı(bugün o lafı çok kullandım) şimdi kullanmak istemiyorum sonra bi ara devam ederim...

Hadi sağlıcakla...Bol kazançlar diyecegim ama kazançtan anlamıyorsun.bol tıklı az kazançlı günler diliyorum.diğer arkadaslara bol tıklı bol kazançlı günler...

Konya Düğün Fotoğrafçısı